Я не знаю дату пологів

Перший день останньої менструації:

Середня тривалість циклу:

Я знаю свою дату пологів

Дата пологів:

Вагітність, народження та материнство – одні з найважливіших етапів у житті жінки. Саме тому особливо важливо готуватись до кожного з етапів заздалегідь. До вашої уваги пропонується дуже зручний онлайн-калькулятор вагітності, який легко покаже важливі віхи проходження вагітності аж до пологів, виходячи з мінімуму доступної для кожної жінки даних. За допомого. нашого інструмента калькулятор декретної відпустки Ви також можете спланувати завчасно свої дії.

ВАЖЛИВО: калькулятор носить інформаційний, а не рекомендаційний характер, дані у ньому усереднені за загальними статистичними даними і  не враховує індивідуальні особливості розвитку плоду, проходження вагітності, точного дня народження дитини. З усіх питань краще звертайтеся до Вашого профільного лікаря.

Калькулятор розвитку вагітності має два основні пункти:

  • Якщо вагітність ще на ранніх стадіях, можна відштовхуватись від двох базових параметрів: перший день останньої перед зачаттям менструації та середньої тривалості циклу. Далі скрипт на основі усереднених даних розраховує можливу дату зачаття, дати проходження триместрів вагітності та можливу дату пологів.
  • Якщо лікар приблизно спланував дату пологів – від неї можна розрахувати зворотний процес, отримавши на виході також зразкову дату зачаття, дані триместрів та приблизний тиждень вагітності.
Один коментар до “Онлайн калькулятор вагітності (календар вагітності)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *