У світі домашніх улюбленців кішки посідають особливе місце. Вони можуть бути милими і ласкавими, а іноді й повними містики істотами, які живуть за своїми правилами. Але одне залишається незмінним: наші муркотливі друзі старіють набагато швидше за нас. І щоб краще зрозуміти їх, створено унікальний точний конвертер котячих років у людські.

Для чого потрібен конвертер котячих років?

Здається, тільки вчора ваше кошеня вперше переступило поріг будинку, а вже сьогодні воно дивиться на вас з висоти свого сивого віку, мудро муркочучи і, можливо, судячи вас за неправильний вибір корму. “Як швидко летить час”, – подумаєте ви. Але як зрозуміти, наскільки ваш улюбленець старий у людських мірах? Саме тут на допомогу приходить наш конвертер.

За допомогою цього чарівного інструменту ви можете дізнатися, що вашому дворічному коту вже наче 24 людські роки. Це означає, що він уже цілком може мати стабільну роботу і власну квартиру, якби, звісно, був людиною.

А хто знає, що в 11 котячих років “пухнастику” вже 60 по-людськи? Можливо, варто привітати його з виходом на пенсію, організувавши свято з частуванням у вигляді його улюбленого корму та іграшок-мишей. Не забуваючи про можливість (нехай і в майже ідеальних умовах) дожити до 20 років – це без малого 100 років.

Як працює наш конвертер років кішки?

Заведено вважати “людський” вік кішки з коефіцієнтом 1:7 – рік життя кішки дорівнює семи людським (до речі, за таким самим коефіцієнтом помилково рахують і собачі роки. Точний конвертер собаче-людського віку доступний за посиланням). Подальші світові дослідження вказали на менш лінійну залежність віку:

  • Перший рік життя кішки прирівнюють до 15 людських років.
  • Другий рік кішки вважається як ще 9 людських років.
  • Після цього кожен додатковий рік котячого життя прирівнюється до 4 людських років.

Таким чином, якщо взяти кішку у віці двох років, її “людський” вік буде 15 (за перший рік) + 9 (за другий рік) = 24 роки. Для кішки у віці трьох років додається ще 4 роки, що дає 28 людських років – і так далі.

Навіщо взагалі рахувати людський вік кішки?

Точної відповіді тут, напевно, не буде. Заради розваги та більш точного розуміння, чому ж котик так багато спить або чому він став більш серйозним і задумливим. Вік )))

З цією ж думкою ми створили зворотний калькулятор-конвертер людського віку в котячі роки. Введіть Ваш або інший довільний вік і швидко визначте, скільки б Вам було років, якби Ви були котом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *