Чи часто замислювалися, скільки років Вашому собаці – і скільки йому було б років у людських роках? Вважається, що собачий вік порівняно з людським йде за коефіцієнтом 7:1 – але це вже давно було спростовано вченими. Крім того, до 18 місяців собака перетворюється на повноцінну дорослу особину, в “юнацтві” собаки розвиваються помітно швидше, ніж люди – навіть з урахуванням коефіцієнта.

Саме тому ми створили точний конвертер переведення собачого віку в людський з урахуванням не тільки повних років, а й місяців. Для розрахунку, логічно, потрібно вказати вік собаки (повних років, місяців) і розмір (згідно з нормами дорослої особини). Розрахунок проводитися з урахуванням міжнародних досліджень і поправочних коефіцієнтів, проте не враховують індивідуальні особливості породи – тільки вага дорослого собаки.

Для чого знати вік собаки в людському еквіваленті?

Від малого до великого – наші улюбленці ростуть швидко – але по своєму відповідно до підсумкового розміру. Статевої зрілості досягають приблизно до 1 року життя, до того ж для маленьких порід це приблизно 12 років “по-людськи”, у середніх – 15 років, великих – уже 18, а гігантських – 21. Подібна різниця трохи згладжується з часом, проте все одно “ресурс” життя маленьких порід помітно вищий, ніж у більших. Умовний мопс 16 років по-людськи старий 75-80 років, а голден-ретривер буде майже 100-річним старцем.

Звичайно, все залежить від умов утримання собаки: здоров’я (включно зі здоровою для породи вагою), правильне харчування, регулярна фізична активність і догляд. Пам’ятайте, що зайва вага не лише робить життя улюбленця складнішим, а й зменшує його тривалість життя.

Нехай Ваш домашній улюбленець живе з Вами так довго, що з ним не впорається і наш конвертер!

До слова, для котів ми створили свій конвертер.

А скільки мені років за собачими мірками?

Якщо Ви хоч раз ставили собі таке запитання – значить ми не дарма створили і зворотний конвертер переведення людських років у собачі. З огляду на те, що питання скоріше теоретичне і не знайде практичного застосування в житті, складні розрахунки тут трохи спрощені.

Тож якщо Вам цікавий вік людини в собачих роках – наш конвертер для Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *