Ви влаштувалися на роботу із заданою періодичністю (наприклад, 3 дні робочих та 1 вихідний) і хочете мати перед очима зручну таблицю робочих днів?

До вашої уваги — унікальний інструмент, де всього в трьох полях виведено всі необхідні для розрахунків дані:

  • у першому полі календаря виберіть перший робочий день;
  • у другому полі вкажіть кількість робочих днів, які підходять поспіль;
  • у третьому полі – кількість вихідних поспіль.

При необхідності можна вибрати кількість місяців, що будуть відображатися і кількість робочих годин за зміну — це дозволить зробити точний розрахунок відпрацьованих годин за місяць, що прямо впливає на зарплату.

Наведемо приклад

Вибираємо 8.03.2024 як перший робочий день та виставляємо черговість робочих днів як 3/2 (3 дні робітників, 2 вихідних). Якщо необхідно, керуємо значення полів «годин у зміну» і «кількість місяців» — натискаємо на «розрахувати». Підсумок розрахунків на скріншоті нижче:

Розрахунок графіка змін роботи

Якщо потрібно роздрукувати результати або зберегти їх у форматі зображення, під таблицями виведені відповідні кнопки.

Навіщо потрібний розрахунок змін роботи онлайн? Окрім можливості постійно тримати на столі графік змін роботи, може виникнути питання: а чи не випадає якесь свято на робочий день? Чи буде мій день народження робочим днем чи вихідним? Якщо подібні питання Вас цікавлять – наш інструмент для онлайн розрахунку змінної роботи для Вас.

Є ідеї?

Чи є ідеї щодо покращення цього інструменту чи думки щодо нових завдань? Пишіть їх нам у коментарях, ми раді Вашим пропозиціям та постараємося їх реалізувати якнайповніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *